Tam Kapanma Hakkında Bilgilendirme

Tam Kapanma Hakkında Bilgilendirme

Tam Kapanma Hakkında Bilgilendirme 512 268 KocakGroup

İçişleri Bakanlığı’nın 26.04.2021 tarihinde yayınladığı genelgeye göre Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan kararlar doğrultusunda; hali hazırda uygulanmakta olan kısmi kapanma tedbirlerine yeni önlemler eklenerek tam kapanma dönemine geçileceği ve bu doğrultuda 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19:00’dan itibaren 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05:00’e kadar sürecek olan tam kapanma uygulanacağı açıklanmıştır.

İlgili genelgenin 1.1’nci maddesinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak günlerde üretim, imalat, tedarik ve lojistik zincirlerinin aksamaması; sağlık, tarım ve orman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla buralarda çalışan kişiler ve işletmelerin kısıtlamadan muaf tutulacağı açıklanmıştır.

İşletmemiz “imalat sektöründe yer alması sebebiyle” ilgili tarihler arasında tam kapanma uygulamasından muaf olacak ve üretim faaliyetlerine ara vermeden devam edecektir.

Tüm müşteri ve tedarikçilerimize saygıyla duyurulur.

Web sitemiz çerezleri, çoğunlukla 3. şahıs hizmetlerinde kullanır. Gizlilik Tercihlerinizi tanımlayın ve / veya çerezleri kullanmamızı kabul edin.