Oryantasyon Süreci | Koçak Group

Oryantasyon Süreci

İş görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylara, işe başlayacakları tarih ve işe giriş için gerekli evraklar bildirilir. Mesainin ilk günü, işe alımı yapılmış olan personel tüm evraklarını eksiksiz bir şekilde İK departmanına teslim ederek iş başı yapar.

Koçak bünyesinde işe yeni alınmış tüm personellere (beyaz yaka/mavi yaka) ayırt edilmeksizin 15 günlük oryantasyon süreci uygulanır. İK Sorumlusu tarafından belirlenen program dahilinde personele, Koçak Group’un kurumsal tanıtımı yapılıp, tüm üretim ve depo gibi alanlarda gerçekleştirilen her proses için saha eğitimleri verilmektedir.

İlk işe girişte uygulanan oryantasyon eğitimleri dışında Koçak’ta yıllık planlar çerçevesinde çalaranların talepleri ve pozisyonun gerektirdiği yetkinliklerin gelişimini sağlamak için ihtiyaç duyulan kişisel ve mesleki eğitimleri vermektedir.

Bu eğitimler yıllık bazda gerçekleştirmekte olup iç ve dış eğitimler olarak iki ketegoride ele alınmaktadır. Şirketimizde uyguladığımız kalite yönetim sistemi gereği her eğitim sonunda katılımcı personellerimizin eğitimler ile ilgili görüşleri dikkate alınmakta ve eğitim organizasyonlarında da sürekli gelişim hedeflenmektedir.

Yasalar ile zorunlu hale getirilmiş olan mesleki eğitimler, akredite edilmiş eğitim ve danışmanlık kurumları aracılığı ile düzenlenmektedir.

Web sitemiz çerezleri, çoğunlukla 3. şahıs hizmetlerinde kullanır. Gizlilik Tercihlerinizi tanımlayın ve / veya çerezleri kullanmamızı kabul edin.