Genel Müdürün Mesajı | Koçak Group

Değerli İş Ortaklarımız,

Koçak Kauçuk olarak 1990 yılından bu yana sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geniş üretim portföyümüzle yüksek kaliteli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunan bir anlayışla üretimlerimize devam ediyoruz. 2020 yılı ile birlikte şirketimiz, Türk Üretim Endüstrisindeki 30. yılına ulaşmış olacak.

Geride bıraktığımız 30 yılda, firma olarak kurucu değerlerimize bağlılıktan asla taviz vermedik ve günün şartlarına adapte olma noktasında özverili ve girişimci çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. 50. yılımıza doğru adım adım yol alırken siz değerli müşterilerimize, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekonomik olduğu kadar yüksek kaliteli ürünler sunmak, çözüm odaklı iletişim anlayışı ile problemleri hızlı ve yapıcı çözümler ile gidermek, karşılıklı güven ve iletişimi artırarak ortak payda da buluşma noktasında ihtiyaçlarınıza inovatif çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Koçak Kauçuk olarak, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübenin yanı sıra tescilli 4 grup markamız ile Türk ana sanayisine ürün tedariğine devam ederken aynı zamanda yurt dışında da şu an için 3 kıta 25 farklı ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerle ülke ekonomisine önemli bir girdi kazandırmaya devam ediyoruz.

Önümüzdeki süreçte kurumsal olarak başlattığımız atılımlar ile birlikte, Kazan-Kazan yaklaşımlı ilişkilerimizi devam ettirmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sizlerle aynı yolda ilerlemeye devam etmek en büyük hedefimizdir.

Değerli Tedarikçilerimiz,

Sizlerle, müşterilerimizin memnuniyetini ve gereksinimlerini karşılayabilme noktasında birlikte ortak değerlerde buluşmamızın son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Kaliteli ürünün sadece kendi üretimimizden değil, tedarik etiğimiz her kalem ürünün de kendi kalite süreçlerinden sorunsuz geçerek nihai sonucun elde edilebileceğini düşünüyoruz. Bu bağlamda da sizlerle hammadde kalitesinin korunması ve artırılması konularında gelecek dönemde de ortak çalışmalar yapabileceğimizi ve mevcut iş birlikteliklerimizin kazan-kazan anlayışı içerisinde artarak çoğalacağına inanıyoruz.

Bu vesile ile şirketimizin 30. kuruluş yılının tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza kutlu olmasını diliyor, ilk günden bugüne kadar şirketimizin gelişmesinde emeği olan tüm geçmiş personellerimize de teşekkür ederim.

Koçak Kauçuk; endüstri için yaratıcı çözümler üretmeye devam edecek.

Kanber KOÇAK
Genel Müdür

Web sitemiz çerezleri, çoğunlukla 3. şahıs hizmetlerinde kullanır. Gizlilik Tercihlerinizi tanımlayın ve / veya çerezleri kullanmamızı kabul edin.