Değerlerimiz | Koçak Group

Kuruluş Değerlerimiz

  1. Müşteri Odaklıyız;

KOÇAK yönetimi ve tüm çalışanları müşterilerini önemser ve müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken bir yandan da gelecekteki ihtiyaçlarının neler olabileceğini anlamaya çalışıyoruz.

  1. Farklıyız;

KOÇAK üretimde fark yaratmanın ve sürekli iyileştirmenin heyecanını her zaman duyar. Bu nedenle ürün yelpazesinigenişletmeyi ve iyileştirmeyi sürekli kılar.

  1. Katılımcıyız;

KOÇAK’ın her seviyedeki çalışanı, firmamızın önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kişisel değerlerinin kalite yolculuğumuza katacakları artıların farkındayız.

  1. Verilerle Konuşuruz;

KOÇAK yönetici ve idarecileri tüm kararlarında her türlü bilgiyi kullanırlar ve gerçekleri veri analizlerinden elde edilen bilgiler doğrultusunda ifade etmeyi önemserler.

  1. Yasalara Saygılıyız;

KOÇAK tüm faaliyetlerinde hem yurtiçi hem de uluslararası yasalara uygun hareket etmeyi hem dürüstlük hem de sosyal devlet anlayışı içerisinde önemser ve benimser. Gerçekleştirdiği ihracatlar da ürün sevk edilen ülkenin yerel yasalarına uygun olarak hareket etmeyi taahhüt eder.

  1. İş Güvenliğini Önde Tutarız;

KOÇAK çalışanlarının, müşterilerinin ve faaliyetleri ile etkileşen diğer insanların güvenliğini önemser. Bu nedenle faaliyetlerimizden kaynaklanan tehlikelerin farkında olmak ve bu tehlikeler ile ilgili riskleri minimize etmek için tüm çalışanlarıyla bu ilke doğrultusunda hareket eder.

  1. Çevreye Saygılıyız;

KOÇAK yaşanabilir bir dünyanın oluşumuna katkı sağlamak için çalışanlarını ve tedarikçilerini bilinçlendirmeyi ve faaliyetlerimizden kaynaklanan çevresel etkilerimizi minimize etmeyi bir görev olarak görür.

  1. Yönetim Sistemlerine İnanırız;

KOÇAK olarak işi ve hayatı yönetmenin bir sistem işi olduğunun bilinci ile sürekli gelişen dünyamızda var olmamıza katkı sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmanın, uygulamanın ve sürekli iyileştirmenin önemine inanırız.

Web sitemiz çerezleri, çoğunlukla 3. şahıs hizmetlerinde kullanır. Gizlilik Tercihlerinizi tanımlayın ve / veya çerezleri kullanmamızı kabul edin.