Cam Sanayi | Koçak Group

Cam Sanayinde faaliyet gösteren firmaların karşılaştığı en önemli problemlerden biri olan nakliye esnasındaki ürün güvenliğine yoğunlaşan Koçak Kauçuk, sektöründe lider firmalara nozul contaları, taban lastikleri, takoz lastikleri ve fitil NBR Kauçuk parçaları gibi ürünlerle destek vermektedir. Ayrıca camların çizilmesinin önüne geçmek amacıyla, ana üretici firmaların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun yüzey koruma bantlarının seçimini yaparak, müşterilerine sunmaktadır.

Cam Sanayi Sektör Ana Resim

Ayrıca günümüzdeki hemen hemen tüm evlerde kullanılan PVC Pencere sistemlerinin bir parçası olan, orta kayıt metal bağlantı parçaları için yapışkanlı EVA contalar üreterek sektör paydaşlarının kullanımına sunmaktadır. Her parçaya özel olarak üretilmiş kalıplarla, müşteri tarafından talep edilmiş yapışkan kullanılarak gerçekleştirilen üretimler ile Koçak Kauçuk bu alanda sektörün en önemli tedarikçisi konumunda bulunmaktadır.

Web sitemiz çerezleri, çoğunlukla 3. şahıs hizmetlerinde kullanır. Gizlilik Tercihlerinizi tanımlayın ve / veya çerezleri kullanmamızı kabul edin.